SAM_1379

Paslaugos

Teikiame šias paslaugas (atvykstame į užsakovo pageidaujamą vietą, dirbame visoje ES)
1) amatų edukacijos

Žvakių liejimas.

Demonstruojame žvakių liejimo procesą bei mokome nusilieti žvakę renginio dalyvius. Naudojame tik tikrą, natūralų lietuvišką bičių vašką, todėl liejimo metų pajusite medaus aromatą, išgirsite pasakojimus apie senąjį lietuvių gyvenimo būdą, tradicijas bei jų kaitą. Žvakių liejimo proceso trukmė 6 – 10 min., vienu metų žvakes gali lieti 10 žmonių. Bendraujame ir užsienio (rusų, anglų) kalbomis. Atvykstame į pageidaujamą vietą. Būtinas išankstinis šios paslaugos užsakymas.

………………………………………………..

Etno patiekalai – šio užsiėmimo metu (trukmė 2 val.) sužinosite senųjų lietuviškų patiekalų kilmę bei sąsajas su tradicija. Unikalaus performanso metu profesionali etnologė jus pakvies išmokti pasigaminti keletą jau beveik pamirštų lietuviškų tradicinių patiekalų. Maisto gamyba ir improvizacija.

……………………………………………….

Etno floristika. Mokome gaminti tradicinius sodus. Rengiame užsiėmimus kūrybiškumui ugdyti pasitelkiant gamtines medžiagas bei gamtoje augančias gėles. Užsiėmimo metu mokoma pažinti gamtos garsus. Trukmė 1,5 val.

…………………………………………..

Vedame tradicinės drožybos iš medžio užsiėmimus. Teikiame drožybos iš medžio demonstravimo bei mokymo paslaugas. Mokome drožti šaukštus bei tradicines užgavėnių kaukes. Šaukštų drožybos edukacijos trukmė -15 min. Atvykstame į pageidaujamą vietą.

…………………………………………

Vedame lipdymo iš molio užsiėmimus su profesionalia keramike – jų metu pajusite molį kaip medžiagą, atskleisite savo kūrybingumą. Kūrybinių užsiėmimų temos : Gamtos garsai, Aš ir puodelis, Virvelinė keramika. Edukacijos trukmė – 60 min.

……………………………………………

Virvių vijimas. Tai jau išnykęs ir beveik nebedemonstruojamas amatas. Mokome vyti virves iš pakulų tradiciniais metodais. Demonstruojame šį unikalų amatą mugėse, festivaliuose.

……………………………………………..

2) vedame tradicinio folkloro vakarones su folkloro kapela. Mokome folk dainų, šokių. Grojame festivaliuose, vestuvėse, kt.renginiuose.

…………………………………………….

3) kaimo sodyboje Plungės raj.rengiame specializuotus savaitgalius šiomis temomis : Vinilo perklausos (muzikos pamoka kitaip), Partizanų takais (Lietuvos istorija gyvai), molis ir džiazas (praktinis lipdymo iš molio savaitgalis su muzikavimu), ikilų gamyba ir paukščių pažinimas.​