SAM_1087

Kontaktai

VšĮ Eko troba, Šilų g.1, Saušilio k., Žlibinų sen.Plungės raj., ecotroba@gmail.com

Generalinis direktorius Vidas Vokietaitis
tel.864860040
KAIP ATVYKTI?
IŠ VILNIAUS, KAUNO
Vilnius – Kawno – Kryžkalnis – Laukuva – Varniai – Žarėnai – Troba
IŠ KLAIPĖDOS, PLUNGĖS
Klaipėda – Plungė – Telšiai – Žarėnai – Troba arba
Klaipėda – Plungė – Žlibinai – Žarėnai – Troba.
Galima vykti traukiniu litrail.lt , išlipti Telšių arba Lieplaukės stotelėje.

 

 Detalesnė instrukcija:

Kaip ją rasti?

Pasiklauskit Kipso, ar dar ko nors. Pagal labai objektyvius statistinius skaičiavimus, trobą žino 99.9 proc, troboje apsilankiusių žmonių, kaip į ją atvykti žino 89 proc. ten savo kojomis ir rankomis atvykusių.

Nepatvirtintais duomenimis trobą žino, net trobos kaimynai dažnai pavežantys pakelaivingomis mašinomis į trobą vykstančius. Tarp kaimynų troba įgavusi keistos studentų susirinkimo vietos įvaizdį.

Dar googlyje radau, jog į trobą galima atvykti vadovaujantis šiuo aprašu:

Susiraskit Žarėnų miesteį, jis tarp Telšių irPlungės. Važiuodami į Žarėnus pasiimkit Lietuvos kelių žemėlapį (arbaatsispausdinkit mano paruoštą), kad bent biškį suprastumėt, kurvažiuojat. Ir pradėkit kelionę link nuostabios trobos, kurioje galėsitpamiršt miesto šurmulį, pabūt gamtos apsuptyje… Tik dabarneįsisvajokit – iki jos dar reiks nusigaut.

Taigi kaip atvykt:
Tranzu/mašina- iš Klaipėdos važiuot iki ŽARĖNŲ pro Plungę ir Žlibinus,arba proRietavą ir Tverus. Iš Kauno, Vilniaus važiuot iki už Kryžkalnio, TiesLaukuvą sukti i šona, važiuot pro Varnius.

Važiuojant traukiniubene idealiausias variantas pasiimti dviratį. Važiuodami pamatysitenuostabų kraštovaizdį. Tokiu atveju galite išlipti Plungėje(25 km ikitrobos), Lieplaukėje (12km.) arba Telšiuos (16 km.). Jei neturitdviračio, išlipkite Lieplaukėje, prasivaikščiosite nuostabiom vietom 12km. Traukinys pušku pušku iš Klaipėdos išvyksta 7.05 ; 14.45 (stoja irLieplaukėje), greitasis 7.00 ir 17.05 ( stoja tik Plungėj arbaTelšiuos). Iš Vilniaus greitasis išvyksta 7.00 ir 17.00.val. Yratiesioginis autobusas Kaunas – Žarenai – Mažeikiai, išvykimo laikasišv. 5.20 DDŠ ;10.05 ;17.50 ir Klaipėda – Žarėnai-…, išv.apie 18h.
ATVYKUS į Žarėnus miestelio centrinėje sankryžoje rasite rodyklę įLieplaukę (Telšių kryptis).Važiuojate 1 km. Telšių kryptimi, vėliaukelias
išsišakoja “rodyklė” LIEPLAUKĖ 16″. Važiuojate dar 2 km. tiesiai, kairej pusėje
pamatote geltoną Koplytėlę.
Nuo koplytėlės važiuojate dar 1 km tiesiai, ir antras posūkis į kairę(miško keliukas). Tuo keliuku 1 km. ir pirma sodyba dešinėj pusėj.

Jei pavargote, bet trobos taip ir neradote, nekelkite panikos ir likitenakvoti ten, kur esate – gamta nuostabi visais metų laikais. Įspėjame,kad trobos apylinkėse galite aptikti ruginukės varymo aparatų -patariame su savimi nešiotis tuščių bambalių.

Galima vadovautis šiuo 1936 m. žemėlapiu, trobos vieta nuo to laiko pasikeitė tik 5 mm. dėl žemės plutos judėjimo ir 30 mm dėl medžiobrinkimo ir pasislinkimo, tačiau tai, manau, neturėtų sukelti problemų:

Trobos zemelapis

Norintys tvarkyti trobos puslapį, nespauskite šitos nuorodos.